Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Inzerce II.

Pokračujme v zadávání inzerátu na koňské ops. plazí handly tady. Uveďte směr transakce (koupím/prodám/vyměním), poté co (nejlépe i vědeckým názvem) a samozřejmě i kontakt.pokračujeme jinde (Kurt)

prodám tyto druhy sklípkanů:
2x Holothele Incei chovám je spolu (1ks 300,- Kč / oba 500,- Kč)
Aphonopelma Caniceps subadult samice (12svlek) 900,- Kč
Lasiodorides Polycuspulatus subadult samec (11svlek) 500,- Kč
Paraphysa Parvula dopělý samec (buď prodej nebo za ½ kokonu) 400,- Kč
Phormictopus Atrichomatus 5. svlek (2,5cm v těle) 300,- Kč
Heteroscorda Maculata 8. svlek (3,5cm v těle) zřejmě samec 300,- Kč
Citharischius Crawshayi 7.svlek 400,- Kč
Brachypelma Smithi 12.svlek (samec) 500,- Kč
Psalmopoeus Irminia 10.sv. (samice) (půlené terárium s P. Regalis) 600,- Kč
Poecilotheria Regalis 9. svlek (samec) (půlené terárium s P. Irminia) 500,- Kč
Theraphosa Blondi samec v 7.svleku 900,- Kč
Acanhoscurria Geniculata dospělý samec 600,- Kč nebo půl kokonu
plus jeden štír
1x Heterometrus Longimanus subadult štír 300,- Kč

pište na mail: vadio@centrum.cz
Hradec Králové
mohu dovést na burzu do Aldisu v HK dne 9.3. a pak v dubnu

redukuji chov, takže výměny pavouk za pavouka neakceptuji... pouze za ještěry a nebo ve vyjímečných případech (moje dva pavouky za 1 vašeho)