Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co do terária?Prosím rychle!

Zdravím,dcera si pořídila tohle terárium co přikládám na fotce.Zítra jedeme na burzu do Brna pořídit do něj nějakého obyvatele.Ale jakého?Poraďte prosím
Jen nechceme sklípkana!Vedle terária je 0,5L pet láhev pro porovnání velikosti!
Děkuji
[http://img232.imageshack.us/img232/5751/p1010062zq3 .jpg]

nebylo by lepší si napřed důkladněji nastudovat o konkrétním zvířeti něco a pak ho jít až koupit?v lednu je v brně taky tera burza bívá každý měsíc...mužeš k tomu napsat rozměry tarárka?na té fotce se mě akorát zobrazuje ta pet flaška...:-)