Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem něco milýho chlupatýho (nabíhám si, vím)

Zdarec! obrátil se na mě kamarád, chce pro přítelkyni něco jako v nadpise, představuje si burunduka nebo osmáka, máte někdo jinej typ či přímo nabídku? Vánoce na krku! Je zkušenej chovatel (leguáni, psi, kočky, ovce... já vím, ne všechno v našem oboru, ale zvířátka má rád a umí se postarat). Vynechte prosím rádoby vtipný poznámky, potřeboval bych něco konstruktivního či přímo nabídku.
S úctou
Rockviper

Pokud jste měli činčily dvě a víc, tak se nedivím. Je to jako s papouškem. Jak je jich víc, vystačí si sami. My jsme měli jednu a byla super, chodila za nama, pokud jsem jedla jablko byla okamžitě na klíně, nechala se škrábat pod krkem a na břiše, slyšela na jméno. A nesmrdí. Potřebuje ale velkou klec a taky ji nechat proběhnout.