Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz k chovu štírů

Zdravím!
Chtěl bych se zeptat. Bydlím na melém privátě v Brně a v bytečku máme se spobydlícím 4 štíry, několik sklípkanů, pár mnohonožek a několik švábů. Dost by mě zajímalo, jaký vliv na ně má, třeba hlasitá hudba. Zvuk jako takový je vlastně vlnění... Tak nevím, jestli když z notebooku pouštíme hudbu a na týmž stole jsou terária, jestli to není pro ně nějak nepříjemné.
Díky za odpovědě na dotaz, který může asi znít hloupě,ale radší budu za hlupáka a zeptám se, než si nebýt jistý. Díky

Zdarec, dle mého názoru je to určitě rušit bude, ale nejsem schopen posoudit do jaké míry - můžete udělat studii;-). Osobně moc nechápu lidi, kteří mají terária okolo televize, rádia apod. (přijde mi to minimálně nevkusné). Co by se vám s kolegou stalo, kdyby jste zapnutý noťas umístili mimo stůl:?:;-)