Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Balakryl ..Nebezpečí?

Zdravím, chci se zeptat jak to z bezpečností Balakrylu v teráriu.
Stavím si terárium pro krajtu a chtěl jsem použít na zadní stenu Balakryl, někde na internetu jsem četl že pokud zvíře barvu nepozře tam by nemělo nic hrozit ale stejně mám strach. Ttřeba u zápach, barva sice vyčichne po čase ale hadi mají mnohem lepší čich, aby se had treba nestresoval?
Máte s tím někdo zkušenost? díky

Nezáleží na značce či výrobci barvy ale na tom, aby daná barva měla atest pro styk s potravinami, pitnou vodou, hračkami atd. Prostě aby byla zdravotně nezávadná. Bejvá to uvedeno na obalu ;-)

A s tím čichem bych si taky nelámal hlavu. Tyhle zvířata mají tak citlivej čich, že by se potom ze všech těch pachů museli zbláznit. Neznamená, že když to nevoní tobě tak to nutně musí vadit i zvířeti, viz pes co vočuchává vochcanej patník či dokonce lejno a jak si u toho libuje :puff: