Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pochlubte se-chameleoni

Protože sem tu jetě neviděl vláko o chameleonech tak zakládám toto vlákno, sem vkládejte fotky vašich chameleonu:-).Ja chovam chamíka Jemenského ale jelikož nemam foták takže sem fotku bohuzel navložim:-|.

Chtěla jsem se zeptat, můj chamík, kterého mám doma necelý týden, poslední dva dny leze furt dolu a je na té rašelině, kouká na sebe do skla a nevím no. Ted se svléká a zbytky kůže padají na dno tak jestli to žere nebo mu něco schází...poradte zkušenější prosím...