Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem užovka červena

ahoj...mela bych dva dotazy...prvni jestli muzu dat malou uzovku do akvarka pro dospele, jestli to pro ni nebude moc velky a jestli z toho treba nebude vystresovana nebo tak....a druhy: sem z malyho mesta kde neni zadny zverimex a tak asi budu mit docela problem shanet potravu pro uzovku..tak by me zajmalo jestli neni nekdo ve stejne situaci a jak to treba resit?moc diky predem za odpoved:-)

Já osobně nevidím problém v krmení rozmrazenou myší,ale v každém případě bych je zamražoval sám a nekupoval je od někoho,kde nemáš jistotu,jak dlouho už jsou zamražené.Takže bych nakoupil tak na měsíc dopředu(určitě si uděláš jednou za měsíc čas dojet někam nakoupit)a pak bych je zamrazil.Já tedy nekrmím rozmrazenou potravou(díky tomu,že po cestě z práce mám dva zveráky),ale čerstvě zabitou.A to že by se MUSELI krmit živou:!::!: slyším poprvé,nevidím jedinný důvod,proč bych nemohl krmit třeba jako já čerstvě zabitou a nebo rozmraženou,pokud to had neodmítá ;-).