Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ponechání želvy o samotě

Dobrý den,měla bych jeden menší a pro mnohé asi absurdní dotaz.
Zajímalo by mě,zda je možné nechat želvu o samotě doma v teráriu 2 dny.
6elva je dost hyperaktivní...ráda se snaží vyléz vem i když jsou dřívka zavřená,již dvakrát se díky tomu převrátila na záda.
myslíte si,že je bezpečné jí tu ponechat.Jedu na vánoční svátky mimo barák,doma by byla 2 dny sama.
Jídla bude mít dostatek a světlo je na časový spínač.
Předem díky za odpověď.

Dva dny pro ni bude úplná brnkačka, jakoby se nic nestalo. A ikdyby se hned po odjezdu zase převrátila na záda a měla tak být celé dva dny až do příjezdu, tak se taky nic nestane (to se jí spíš za tu dobu podaří převrátit zpátky, pokud bude mít o co se zaklínit).

(Jenom dotaz mino: není možní, že je hyperaktivní z důvodu přetopeného terárka?)