Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aloe vera u hada

Tak ježíšek přinesl -snad hadici- krásnou aloe vera (nemohla jsem ji v tom obchodě nechat), hledala jsem a hledala a nikde jsem nenašla uspokojivou odpověď, pokud aspoň nějakou... Mohu ji dát k regiusce, aniž bych se musela obávat poranění? Pokud ne, nechala bych si ji na stole, ale v terárku by se vyjímala víc.
Dík za odpovědi a přeju klidné svátky a úspěšný příští rok :-)

Můj názor je takový že to není moc vhodná kytka do terárka....za 1.docela nesnáší vyšší vlhkost(a když jde hádek do svleku tak asi rosíš docela dost ne?) za 2.v zimě by měla mít nižší teploty asi tak kolem 10 nebo 12stC a za 3.potřebuje fakt hodně slunečních paprsků takže než terárko tak spíš místo někde u jižního okna nebo přímo na parapetu jižního okna. Hadovi by ublížit asi fakt neměla. Myslím že by ti v tom terárku aloe moc nerostlo...ale je to čistě můj názor;-);-);-)