Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem myši

Chtěl bych se zeptat v jak velkých skupinách chováte myši????Ja mám velký akvárko ,tak je chci dat tam a to 3samce a 12 samic..Ale nevím jestli to není moc velká skupina ,nemáte někdo skušenosti s tak velkou chovnou skupinou???nevim jak by se víc množily jestli takhle ,nebo třeba skupina jen po pěti..

Ahoj mám skupiny 10+40 a v pohodě, jen potřebují větší prostor. Pro založení skupiny počítej životní prostor na jednu myš 120 cm2. Doporučuji poměr 1/5 samiček, nic neodděluj . Zezačátku se může stát, že ti párkrát sežerou holata, ale toho si nevšímej, pokud to udělají 3 měsíce po sobě - počítám 3 x březest na samici - vyměň samce a bude to ok.