Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vaši hadi-povaha

Jaký maj vaši haďáci povahu??Mám na mysli jestli sou líní,zvědaví atd.Docela by mě to zajímalo.:puff:

PS: né že mě budete opravovat pravopis,píšu jak mi prsty ke klávesnici přirostly...
Změna předmětu, původně: Vaše hadi-povaha (carlos):-/

Tak to moje Adélka, užovka černá, je strašně hyperaktivní. Nejednou jsem tady četla jak dáváte svoje hady na " proplázku " ... Zkusila jsem to jednou, dát jí na postel a stačilo málo a had byl fuč. Vyrazila jak střela jen sem jí stačila chytnout za ocas... Takže proplázky jsou u nás tabu. Nejradši mi leze kolem krku a čumí co se děje okolo. I v terárku ráda šmejdí, ne že by celý dny ležela na jednom místě. Je to moje čiperka :-)

no ja mam doma jenom krajty a hroznýše a ty sou vsechny líny než se zhasne pak to stojí za to občas se ani nevyspim i když už sem docela zviklej akorat tmavka je trochu nervak ale nekouše ale zase kobercovka ta nervni neni ale kouše jinak hrozňové kral. jsou v poho to samí krajty kral. a v sobotu sem si přivez condoia carinata pausoni ta se ještě moc neprojevila povahou ale nekouše a zatim je v pohodě.