Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem leknutí při krmení

Krmil jsem svou megie a: O potravu měla zájem ...... plížila se k myšce ..... udělala za hlavou S, ale nevystřelila po ní ........ myšák (samec) je moc aktvní a furt běhá .... probéhl jí po hlavě --- ona se lekla a odplazila se do úkrytu ----jak dlouho čekáte po takovém incidentu než zkusíte znovu krmit?

Takhle, já té mojí vždycky při krmení odklopím úkryt, potkan tam vždycky jinak zaleze...
Kořist tam vždycky nechám, a když o ni hadice nemá zájem, tak už si ji s největší pravděpodobností ani nedá později, ale když chce, tak se na ni vrhne co nejdřív zase...