Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemocny zebrovnik

Ahoj, nesetkal se u vas nekdo s nemocnym zebrovnikem, ktery by mel cele telo znacne napuchle otekle, ale ne nafoukle. Vcera jsem si vsiml, ze jeden prave takovyto natekly je. Nemuze se ani pohybovat, kdybych ho nechal ve vode, tak by se byl utopil. Ted je na sousi s vlkym podkladem - ma natekle snad vse, krome prednich koncetin, jedna zadni koncetina mu dokonce praskla a z rany vytelko male mnozstvi krve, ale uz nekrvaci. Fakt nevim, co to je, byla to jedna z mych malo samicek a ted spise pripomina housenku. Dik za rady.

Dobrý den, mohla bych se taky zeptat? Mám zebrovnika, ale celý den se nehýbe, polyká vzduch velmi ztěžka jako kdyby ho to bolelo..ani nezere.. Nic..co s ním je nevíte? Dala jsem ho mimo akvarko s malým množstvím vody, aby se mohl sám nadechnout..děkuji moc za odpověď..

AW