Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Achatiny

Ahoj! Chovám již několik let Achatina fulica a už jsem je několikrát rozmnožila. Mám ale problém s roztoči v teráriu, jsou světle bílí,asi 1mm. Objeví se vždy zčistajasna. Nevím, čím to je. Zbytky potravy a exkrementy dávám pryč každý den. Rosím jednou denně. Dnes mi umřela jedna Achatina, byla jimi úplně obsypaná. Setkal jste se s tím někdo? Dokážete poradit, prosím? Děkuji!

Ahoj. Tvůj dotaz je velmi závažný a proto ti chci pomoct. Je to možná tím, že je dostatečně nemyješ. Zkus je každý den opláchnout proudem vlažné vody. Ale opravdu jenom vlažné:!:. Takže pokud nezmizí zkus zajít za veterinářem a zeptej se na to. Nemáš se čeho bát. Opravdu.