Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svlékání užovky červené

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, když se hadovi zakalí oči, jak dlouho trvá než se svékne? A žere při tom ten had? Jako po celou tu dobu od zákalu po svlečení....děkuju

stálo by zato si o hadovi něco přečíst. Pak by ses nemusel ptát na takové prkotiny. Stačí přečíst starší dotazy nebo nějaký článek o hadech. Nechápu jak si může někdo pořídit zvíře a nevědět o něm téměř nic. Z takovou ti i ta "nenáročná" užovka červená uhyne na tvou neschopnost si něco přečíst.