Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam cestujete za plazy a hmyzem? Expedice do přírody.

Tak mě napadlo,kolik z vás podniká vyloženě cesty za plazy a hmyzem, řekněme expedice:-).Myslím, že by bylo zajímavé, kdybyste psali vaše cesty a případně vkládali nějaké fotografie vašich úlovků. Kde jste byli, jak dlouho,jestli jste jeli za konkrétním druhem apod. Myslím, že českou povahu by zajímalo i přídaně na kolik vás to přišlo, kdyby se někdo chtěl vydat ve vašich stopách:-).Já osobně jsem teda nikde nebyl, pokud pominu občasné výpravy u nás po Jižní Moravě a občas na Vysočinu, myslím, že naše druhy viděl v přírodě kde kdo z vás, takže to nestojí ani za řeč,ale věřím,že spoustu z vás má už procestováno hodně zajímavých lokalit po světě.

Ja na "expedice" jezdim prakticky porad :), pracovne vedsinou. Po republice vicemene cele a porad, ven aspon jednou rocne nekam. Letos se nam podaril sen a to Maljsie. Vzhledem k tomu, ze delam hmyzaky, tak jsem vezl dom spoustu hmyzu - jiste jsme dovezli 4 noce druhy potemniku a nejake dalsi hmyzaky. Takze to porad jde :) VH

Nesesazuju je, longissimu jsem neviděl ještě nikdy:-[,ale myslel jsem to spíš tak, že u nás v přírodě viděl snad každej nějakého plaza nebo obojživleníka.A za město do lesa nebo na louku může jít každej zkusit štěstí.Myslím, že pro většinu jsou určitě zajímavější trošku exotičtější lokality:-).
Co se týče hrabošů,tak by sem mohli hodit video:-D