Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vodní želva

Mám dotaz.Má želva mapová (Graptemys kohni)už dva týdny nejí.Dostal jsem jí před dvěma týdny a za tu dobu sežrala jen dva malé kousky kuřecí ho.Ale jinak vypadá , že je v poho.

Pokud se nemýlím(a to já nikdy:-D), tak by teď měly želvy zimovat. Pokud se teda nejedná o 5ti centimetrové mládě ze zveráku. Z toho by se dala usuzovat snížená žravost i aktivita. Pokud zimovat nechcete, zvyšte teplotu a světlo k normálu a měla by se normálně rozežrat ;-)