Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem guttky formy

ahojte chcem sa len spytat aj ked asi viem priblizne vysledok ake farebne formy mladat sa daju urobit z tohoto:
1.0 snow
1.0 candy cane
0.1 motley striped
0.1 amelano
0.1 anery
chcem asi jedneho samca predat a preto hladam otazku ze ktoreho:puff:

Ahoj , samca Snow možeš kombinovat zo všetkymi samicami,ktoré máš uvedené a v F1 generácii sa hned prejavia vysledky : Snow x Amelano= Amelano100%hetAnery
Snow x Anery = Anery 100% hetAmelano
Snow x MotleyStriped =50% hetSnow 100%hetMotley
50% hetSnow 100%hetStriped

V prípade toho Candy cane ,čo je vlastne len Amelano ,zo všetkych spojení budu v F1 len heteráči ,okrem Amelano x Candy cane . Tam budu vznikat Amelano roznej kvality .

Tak že z tohoto pohladu predat skor samca Candy cane .