Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PARAZITI

Ahoj dnes sem na svích hadech našel mnoho malích parazitů jak po nich lezou ale i pod šupinami a sají jim krev tak jsem se chtěl zeptat jak se jich mam zbavit koupel v roztoku hipermanganu s vodou nepomohla prosím poradte jak se jich zbavit

Já používám Frontline nejdrřív zkoušim nastříkat do terárka a na ubrousek,kterým přes hada přejedu.Takhle do zopakuji třeba 3x a když ani to nepomůže,tak hada dám do menší nádoby jenom s ubrouskama,které jsou nasáklí Frontlinem a nechám to tam třeba 10hodin.

Frontline koupíš v lékárně,cca za 300,- ,jak kde.
Je nesmysl dávat hada na ubrousky s nasáklým Frontlinem,jen tím riskuješ že zvíře intoxikuješ.]:(
Hlavu hada schovej třeba v hadru a opatrně stříkni pár krátkých střiků na tělo a pak vše rozetři...Jen pozor na hlavu a kloaku,tam nic nerozetírej.
Ony se ty potvory rozlezou samy a tak nemusíš mít strach že pokud je nepostříkáš přímo,tak se jim nic nestane.
Stříkni i do terárka a nech vše působit přes noc a plaza do té doby přemístni jinam..
Frontline působí dlouhodobě a tak se výsledky nedostaví hned,zato ale spolehlivě.......
Ale jinak už toho tady bylo popsáno o parazitech tolik že kdyby se ti chtělo prohrabat historií našel bys tu spoustu rad.
Jo ještě něco.Zvíře před a po aplikaci Frontline nekrm...
Při roztažené pokožce dochází k rychlému vstřebání do organismu a to není dobře.
Pár dnů zvířeti nech jen misku na pití a každý den mu dávej čistou vodu.
Jde o to,aby se zvíře nemohlo v té vodě koupat.A taky se dá čekat že se ti brzy po aplikaci had svklékne.Fakt je že Frontline je určeno hlavně na psy a kočky,ale můžeš jej bez obav použít...
Toť vše...
Jarouš.