Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vodní

Ahojky,k vánocům jsem od přítele dostala agamu vodní-myslím že je to kluk ale to je jedno,po vánocích jsem jsme na 4 dny pryč a o agamu se mi starala máma.Když jsme se vrátily byl bez kousku ocasu,mimochodem nechala jsem tam červy,páč máma by mu cvrčky nedávala,není možné,že mu červy ocásek ukously??prosím o pomoc,nevím co se stalo..děkuji

Spíš si ho o něco ustřelila. Pokud není zvyklá na prostředí, něčeho se lekne a je to hned. Popřípadě se zasekla (stačí špatně překřížený větve) a kus ocásku pustila. Doroste regenerát, jen hlídat aby se do rány nic nedostalo, případně potírat betadinem.