Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divné chování

Zdarec lidi, mám asi 5 měsíční užovku. Před 4 týdny se mi svlíkla a od té doby je hrozně aktivní a nežere... Už jsem skoušel kde co ale nic nezabírá. Krmil jsem ji 1 týdně a všechno bylo ok. jsem z toho celkem nervozni jestli ji náhodou něco není.dik za rady.

ahooj, kdyby ses pořadně podival včera sem se tu ptal uplně na stejnou otazku a cituji: Těžko říct, co může být tou pravou příčinou. Někteří hadi se takhle chovají, jsou-li chovaní v trvale vyšší teplotě i době, kdy by se měli oddávat buď zimnímu spánku, nebo alespoň jakémusi odpočinku při vypnutém osvětlení a vytápění (18 - 20°C) po dobu dvou až tří měsíců. Je možné, že problém u Tvojí guttky je právě tento.