Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mysaci

Vim ze uz to tady bylo asi parkrat ale i tak se zeptam.Zalozil jsem si mysi komando..No a po tydnu co je mam mi jedna samice pripada vetsi.Jak uz jsme cetl tak trochu pobyva kolem..vice nez ostatni a co je na ni zvastniho ze ma cerne oci..No jinak mam je ve sklepe.. Takze je vidime jednou denne na 15 min.Myslite ze bych ji mel oddelit?

no na oči jsem se nikdy moc nedíval :-D ani nevím jaké by ty oči měla mět ..... Jak se pozná že bude mět mladé? ---- to je jednoduché bude tak tlustá že jí bude dělat problém chůze (nebude prostě běhat jak laňka) a bude neuvěřitelně tlustá ...... neboj to na 100% poznáš.

PS já byl asi tak před dvoma měsícema na myši totální lama. Začal jsem tím že jsem koupil dospělého samečka (+ dvě dospělé samičky jsem měl jako krmení pro hada co nestihl sežrat= přerostly). A teď mě tam běhá 25 prcků :-D