Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zákeřnice

Dobrý večer,jsem už úplně bezradný.Nevíte kdo by měl na prodej zákeřnice?Velice mě nadchli ale zaboha je nemůžu sehnat.Prosím poraďte.Děkuji

zdravíčko, docela zajímavej problém.Né že bych nevědel.Já osobně mám tři druhy :Platymeris biguttata(žluté skvrny), Platymeris rhadamantu(červené skvrny) a pak ssp.MOMBO.Záleží na domluvě. Pokud máš zájem tak se ozvy na:radektuma@email.cz