Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem najit hada

je možné nějak nalákat užovku?která utekla.měli jsme ji jen dva dny a už tři tejdny uniká.zkoušeli jsme ji hledat snad všude.měří jen 40 cm.

Záleží na teplotě v místnosti,kde had ted žije.Můžete zkusit zapnout žárovku,je chladno,tak doufat,že se přijde ohřát.Nebo dát vlhký hadr do krabičky a čekat,že se přijde napít a navlhčit.Jinak se v celku nedá nic dělat.Jen čekat,až se někde objeví;-)