Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sépiová kost

Ahoj lidi,mam problém sehnat sépiovou kost,dosud jsem s tim neměl problém,ale teť tady zavřeli na dobro obchod s těmito potřebami.Teť nemohu sehnat kost pro mé želvičky.Nevíte někdo v jakém obchodě bych ji mohl objednat???Děkuji 8-)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mohu šnekovi (achatina) dát kost přímo od moře, nebo zda ji mám vyvařit nebo jinak zbavit soli, už jsem je propláchla vodou a nechala uschnout na slunci, ale stále mi připadají dost "smradlavé" mořem a mám strach, abych šnekovi neublížila. Díky moc za odpověď....