Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co do teraria?

Zdravím........
předem se omlouvám za blbý dotazy... :-)

plánuju terarium 95x50x65

co by jste mi do něj doporučili?
Terarium by mělo být vlhčí.....

Určitě ne hady, ty mě nijak neuchvátili.... nějákou agamu nebo jinýho ještěra spíš....
Docela se mi líbí agama límcová, ale to je moc malý na ně, tak měnapadla Japalura splendida.
popř. navrhněte něco jinýho

Druhý terarium.....
můžu v rohu místnosti udělat terárko 28x48x50-100
co by šlo do něj? jestli není moc malý.... je to spíš tak na vejšku.

95x50x65 ti na juvenila limcovky stacit bude :) ale az vyroste chtelo by to premejslet o necem vetsim.... jinak dotazy typu mam terarko tak a tak velky poradte co tam mam dat? opravdu nechapu ... doporucuju si vybrat co se ti libi vzhledem k velikosti zvirete a umerne velikosti teraria ;)

no však řikám, blbej dotaz..... :-) já doma mám už slušný zoo.... asi jsem na tom závislej.... jakmile je někde kousek místa, tak tam musím mít terarium :-)
A věřte, že při rozměrech mýho pokoje (2,5x4,5x2,5 metru) to není žádná sranda :-) mám tady v pokoji, kromě běžnýho zařízení, jako stůl s kompem skříně a postele) celkem 22 zvířátek, naštěstí si žádný z nich (až na mě) nemůže stěžovat na nedostatek životního prostoru :-)

no jinak ty Japalury si myslim, že by tam mohly bejt i dospělý ne? když maj 30cm tak v tohme prosotru si myslim, že tak 3-4 by bejt mohly....