Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tlustý žáby

chováte někdo nějakou tlustou žábu(ropuchu,rohatku,parosničku ad.ad.), a jse ochotni se o tu krasavici/krasavce s námi podělit??
-posílejte fotky!!

[http://i1.photoblog.com/photos5/38843-1200596157-4- l.jpg]

Eek (bufo melanostictus)

chovám Parosničku nádhernou (Kaloula pulchra)a chtěla jsem se jen zeptat .Dala jsem jí do terárka crvky a ona se jich ani nedoktla a nevím jestli to je sameček a nebo samička?Jen tak pro zajímavost co dát žábě když nechce žrát?
Odopověd pošlete na e-mail:Imaladis@centrum.cz
Děkuji