Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potrava - hroznys

Dobry den,

muj Hroznys (70 cm) uz nedostal 14 dnu najist, nemohu najednou nikde sehnat mysky. Potravu sezenu nejspise az v pondeli. Nehrozi hadovi nejake vaznejsi nebezpeci ?

Diky za pripadne rady.

weeman

70cm, to dospělého potkana nedá. Ani střeďáka. Skákavku ano. My tedy krmíme pouze potkanama (všechny velikosti). Jen Sinacorn musí dostávat myší holata, jelikož potkaní musím pro něj půlit. Jedna regiuska přijímá pouze myši (snad si to rozmyslí). No a jeden dumerili přijímá pouze mastomyši. Tak ten si to snad taky rozmyslí. Mastomyši tu sehnat je umění. Zatím se mi to tu nepoštěstilo. :puff: