Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nějak brzo ne!!

Toto jsem našla na fauně jsen v šoku:-?
Nabízím v jarním období dodávku ca. 1 kg vajec evropských suchozemských želv rodu Testudo. Výtečná pro zpracování, bez cholesterolu. Vhodné pro luxusní restaurace a noční podniky. Vše legálně - vejce pocházejí z kontrolovaného chovu registrovaných exemplářů s výjimkou z obchodování. Zn. Připravovaná změna legislativy.

Je to provokace. Má to upozornit lidi, znechutit je, ukázat jim, jak by to mohlo po těch změnách vypadat. Myslím ale, že spoustě lidí to nic neřekne- jen si řeknou: nějakej grázl chce zabíjet malý želvičky..na ty je to taky provokace..takhle jsem to myslel. Myslím Meldo, že na tenhle problém máme stejný názor, už sem to na netu i v civilu probíral mnohokrát a můj názor je jasný a pořád stejný. Jen si pořád říkám, takové svinstvo, takový nesmysl, to nemůže nikdy projít.