Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TeraExhib v Ostravě

Zdravím všechny teraristy, chovatele, pěstitele, a všechny na koho jsem zapoměl. Zvu Vás na TeraExhib Ostrava, která se bude konat 16.3.2008 (o dalších termínech se jedná) v KD Akord na Nám.SNP v Ostavě-Zábřehu. Pro prodejce vstup od 7:30-12:30, pro veřejnost pak od 8:00-12:00. Pohodlné parkování zdarma přímo v místě akce-místo pro cca 400 aut, příjemné prostředí, možnost zakoupení občerstvení u baru, nebo plnohodnotného obědu v restauraci. Cena stolu včetně dvou vstupenek 200,-Kč; Stoly a)110cm*80cm, b)80cm*80cm, možnost el.přípojky. Cena vstupného 40,-Kč pro dospělé, 20,-Kč pro děti do 15-ti let. Vemte sebou přátele a kamarády, budeme se na Vás těšit. Rezervace na tel.739-993668 nebo na info@valkyra.cz

Dovolil jsem si odkázat na mapu. (GG)

Vzhledem ke kolidnímu termínu s další akcí tohoto druhu na ostravsku byl upraven harmonogram pro letošní rok.
Termíny TerraExhib Ostrava jsou po úpravě tedy následující:

:>:2.března
:>:27.dubna
:>:11.května
:>:22.června
:>:21.září
:>:26.října
:>:16.listopadu
:>:21.prosince

místo zůstává stejné, více informací bude k dispozici na: terraexhib.czweb.org