Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PETICE

Stále tady dokola čtu o tom, jak se vám všem nelíbí připravovaná novela zákona č. 100/2004 Sb. Na "ifauna" to samé a navíc je tam text petice.
Je nás tady dost, kdo se stále na něco ptá, dost i těch, kteří odpovídají. Nemohli by jsme se tedy jednou sjednotit a postavit se proti nesmyslu, který se chystá? Nebo budeme čekat, jak to dopadne?
Každý z nás má přece možnost sehnat nějaké ty podpisy ne?

Ono by to skor chcelo dobrého právnika,ktory by sa na to pozrel a povedal v ktorych častiach by sa spomínaná novela dala ,,napadnut" aby boly neaké argumenty . Mám pocit že samotná petícia vela nezmože,ale skusit to treba . Držím palce ,neviem či sa možu do toho angažovat aj Slováci,ale podporím podpisovu akciu v Ládví ;-)