Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Frigidní chameleonice

Zdravím všechny příznivce tera zvířátek :-)

Mám malý problém. Naše chameleonice Natálka je absolutně frigidní. Při první snaze o páření se samec mohl zbláznit chutí, a ona se zbarvila do těhotna. Po druhé to samé. Po třetí byla celá černá a kdyby mohla tak ho sežere. Včera jsme si dovezli párek nových chamíků, samička je taková střední-no má asi půl roku, takže tak akorát.. Jen nám pořád hrabe-ale je hubená... Samec je nádherný, velký silný kus. Jen tak jsme dnes k němu zkusili dát Natálku, a ona ho málem sežrala. Prskala na něj, šla po něm... Je nějaká naděj, že bysme ji mohli nechat napářit? Má asi dva roky, a naše pokusi o páření trvají už skoro rok-s odstupy...
Psa bych nechala znásilnit :-D ale chamíka???
Máte někdo podobné zkušenosti? Vyzráli jste nějak na svoje chamíky?
Podotýkám, že Natálka snůšku nikdy neměla-ani neoplozenou... A samice je to na 100%
Děkuji za rady a příspěvky :-)

Ahoj s tímto ti neporadím,ale chci se optat,když je samice březí,tak se zbarvený do černa?Jelikož já mám v terku s klukem samici a samice je tak 3týden tmavá,až černá,já jsme to brala,jako že je zbarvená do tmavé aby nabrala více tepla nebo tak něco.Díky