Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CITES po 10 letech

Ahoj, měl bych takový jeden dotaz. Mám desetiletou gréku bez papírů. Dostal jsem ji k sedmým narozkám a o nějakých papírech či CITES jsem neměl ani tucha (a choval podle Bydlí s námi s. želva, což se na ní asi dost podepsalo - zkusím sem dát ňáký fotky(jsem ale úplnej technickej antitalen)). V posledním čase všude narážím na to, jak to bez papírů vůbec nejde. Co mám dělat?:?: Mám zajít na obecní úřad s nějakejma fotkama nebo tak nějak? Platil bych nějakou pokutu?
Poraďte mi prosíííím:!:

Díky moc za rady, o těchto skvělých webech už vím, od nich jsem se dostal na tuhle poradnu (s KHorovým stránkami se nedá jiná srovnávat - ale myslím že je to stránka poměrně mladá). Jinak ohledně papírů - pochopil jsem to správně, že nejlepší bude nic nedělat a kdyžtak zapíkat, neshánět se po nějaké náhradě?:-/ A co jste mysleli těma novejma knížkama?:-p