Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem python

Zdravim, mohli byste mi ujasnit jaky je rozdil mezi p.molurus molurus a p.molurus bivittatus a p.molurus pimbura, hlavne co se tyce delky?:-[

bivitatka (tmavka) je nejvetsi samci vetsinou okolo 4-5m a samice muzou mit i do 7m, ale vetsinou do 6m.
Pak Moluruska ma svetlejsi zbarveni dorusta mensich rozmeru nez tmavka vetsinou okolo 4m. Nakonec Pimbura, ta je ze Sri lanky. Nekdo ji radi jako samostatnej podruh nekdo ji radi jako molurusku. Byva nejmensi do 3,5m. Vetsinou do 3m
[http://i71.photobucket.com/albums/i129/Lachesis_CZ/ imagebig_03-02pixb.jpg]

No udavaji se, ze sou nejagresivnejsi, ale to bude kus od kusu. Ta moje je uplnej mazel, ale co ji voni po zradle, tak moc pritele nezna:x: ale da se uklidnit:)
Jinak pimbura ma tmavsi zbarveni nez moluruska z pevniny
Carlos-jj v CITES je pouze P.m.molurus. Ta pimbura se pouziva predevsim v chovech.
zlovestnej pohled pred svlekem [http://i71.photobucket.com/albums/i129/Lachesis_CZ/ milacci/IMG_1792.jpg]