Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přežíravost

:-)AHOJKY MAM CHAMÍKA JEMENA :-) A ON SEŽERE CO SE JEN POHNE I KDYŽ MU DÁVÁM KAŽDÝ DEN 3-6 CVRČKŮ TAK BY ŽRAL FURT TAKY MÁ V TERÁRU MOŽNOST ŽRÁT ČINSKÝ ZELÍ A TOHO VŽI TAKY DROBET SEŽERE FÍKUSU BENJAMÍNU TAKY ŽERE DOST TAK JÁ NEVÍM DVAKRÁT DĚNĚ MU ROSÍM TERÁRKO.JO A TAKY MU SEM TAM DÁVAM MOUČNÍ ČERVY.A ON BY ŽRAL FURT A BŘICHO MÁ PŘI TOM HODNĚ STUSTÝ A KDYŽ TY CVRČKY VŠECHNY SEŽERE TAK SE DIVNĚ VÁLÍ NA VĚTVÍCH JAKO KDYBY MĚL SPADNOU NEBO MĚL umříttt :!:!!!!!!!!!!
co stím mám dělat?:?:
nebo je to normální?:?:
v terárku mam 22-28 stupnů celsia a vlhkost kolem 40-60%.:?:

No hele záleží na tom, jak jsou ty cvrčci velký a jak velkej je i chamik ;-), obecně jsou to pěkný popelnice, páč maj tlustý střevo dost krátký a tak jim to až tak netráví. Mladýho chama bych v krmení zas tak neomezoval, i když samozřejmě všeho moc škodí - klidně mu dej 1 den v tejdnu hladovku. Náš Kalyptrát si dal ve svý největší chuti kliďo 10 velkejch cvrků s tím, že si dal pak klidně i třídenní pauzičku. Teď má zase období, kdy prahne po zeleným. Na ten fíkus bych si dával bacha, málokdo ví, že je trošku jedovatej - tozn. ve větším množství, kolik fikusu je pro cháma už toxický netušim, asi by toho do sebe tolik ani nedostal :-D. Ještě jsem teda neviděl/neslyšel, že by se tím nějakej otrávil a to ho má u chamiků fakt spousta lidí.
A jakou máš teplotu na vyhřívacím místě? Tam můžeš mít kliďo i 35 stupňů.