Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem m. s. variegata

Zajimalo by me jak je to s agresivitou tohoto druhu a jeho poddruhu napr. cheynei, harrisoni, mcdowelli. Rika se ze je to velmi mirny druh, ale jinde jsem zase slysel, ze je pekne agresivni. Tak nevim co si mam myslet.

Ja mam harrisonku a za 9 mesaicov po mne vyletela len 3x. Prvy krat som si to doslova vypytal ked som do nej drgal aby sa odplazila lebo som jej potreboval vycistit terarko. Druhy krat som podcenil jej lovecke instinkty - bola v loveckej polohe - otvoril som terarko a strcil dnu ruku, prave jej do rany, tak ma opeciatkovala (vid foto) a dnes neviem preco ked som prisiel k terariu vystrelila rovno do skla. Inac je ale vcelku kludna, mame dohodnute pravidla ktore vacsinou obaja dodrziavame :-D

[http://i96.photobucket.com/albums/l165/Bic0/Akva_Te ra/Snakes/morelia_harrisoni/mensie/40a32779.jpg]