Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repti Glo

Ahoj chci se zeptat jestli neni zbytečné kupovat tuto žárovku ve zverimxu mi řkli že je pro chama. životně důležitá ale zase sem někde slyšel že je to šunt.jaky je vas nazor.navic cena je poměrně vysoká cca 610kč tal nevim.:?:

Pročti si diskuzi, už to tu bylo probráno mockrát včetně odkazů na testy. Pokud máš velký terárko pak uvažuj o Osram Ultra Vitalux 300W; UV. Pokud máš terárko menší tak stojí za to koupit Lucky Reptile Compact UV Sun buď 15 W nebo 23 W. Z těch ostatních, co se potulují na našem trhu jsou ještě dobře hodnocené Trexy a z té druhé skupiny Ardadia D3.