Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zajímavý dotaz

Ahoj, chtěla bych se zeptat na takovou maličkost. Pořídili jsme si Korálovku sedlatou a zjistila jsem, že má v terárku moc místa. Zajímalo by mě jestli není škodlivý jim tam dát kus suchého mechu nebo umělou kytku, aby to na estetitu vypadalo blbě. Děkuji za odpověd

Holátko musí mít pokojovou teplotu a zkus ho trochu rozříznout ať cítí krev. Já mám korálovku taky od soboty, žrala včera poprvý mražený holátko a snědla ho až v noci kdy na něj měla klid. Jsou to dost plaché zvířátka tak vydrž.