Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguan Zeleny

Ahoj chci se zeptat to tydne budu mit novy terko pro leguana 110cm110cm130cm d š v přemyslel jsem jestli by sem mu tam neměl koupit kamardku aby mu nebylo smutno.A muj dotaz zní jetli kdyz tam budou dva samozřejmě samec a samice tak to bude mit lepsi vliv na ochoceni:?: a mam mu tam kupovat druhyho nebo by bylo lepsi kdyby tam zustal sam:?:

loading...

Všetko ma svoje pre aj proti:
Ak chceš krpca ,tam ti nikto pohlavie nezaruči.Ked budeš chciet samčeka,predajca ti bude tvrdit,že kupuješ samčeka a naopak.
Pri kupe dospelého,kde sa už da pohlavie rozlíšiť,sa však vystavuješ riziku,že kupiš chorého leguána.nechceného,nesocializovaného.
U samičiek byva problem s neoplodnenou znaškou,u samcov divokosť v období párenia.