Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama Agouš

Měla bych prosbičku,mohl by mi někdo poradit,jestli mužu dat do terarka k agame vousate jeste jiný druh.třeba gekonka PAROEDURA PICTUS?nesežourou se?terarko mam pomerne velike a agama je tam takova samotinka,tak bych to potřebovala nejak oživit.

Tohle bych určitě nedělal, pogony se uměj pěkně zmasakrovat i mezi sebou, když na to přijde. A myslím, že by s paroedurkou brzo zatočila. Navíc si podle literatury v přírodě zpestřuje jídelníček drobnými plazy, takže by gekon byl celkem přirozená potrava ;-) Jestli máš hodně místa, hoď tam druhou pogonu stejné velikosti(2 samice v poho, 1,1 raději ne- když samce, tak s více samicemi)