Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak dlouho vydrží ch.j. bez páníčka?

ahoj příznivcům chameleonů,
zajímalo by mě, jak dlouho vydrží chameleon jemenský bez páníčka, tzn. co všechno musí být aby bez újmy vydržel nějakou dobu sám doma a hlavně jak dlouho (myslím technika nastavená na spínání v určitou dobu, také asi umělý mlhovač...) Zkrátka prosím o radu co vše za techniku mám pořídit... Děkuji pěkně:-)

Bez jídla chamík (dospělý) vydrží klidně týden, aniž by to na něj mělo nějaký závažný negativní vliv. Dá se udělat napáječka (např. z infuzního setu - návody na netu) a pokud se sestaví a seřídí dobře, tak ten týden klidně může odkapávat. Ale je lepší, pokud jedeš někam pryč zajistit si někoho kdo jednou za 3 - 4 dny zajde nakrmit a narosit. Jinak jemeňáci té vody taky zas tak moc jak se všude píše nepotřebují.