Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vodní plocha terária

Zdravím,
chtěla bych poradit, co bych mohla dát do vody v teráriu (kde máme agamy kočinčinské), abych nějak vodní plochu, která má 70 cm x 50 cm vyplnila. Hlavně aby to neplavalo, ale bylo na jednom místě a bylo to nezávadné. Děkuji.

Já bych plochu nechal čistou. Osobně mám 50*50 cm bazének a jen na dně mám oblázky, jinak hladinu čistou, ať se hezky proplave, i když ty mé lumpice nějak ani o bazének nestojí:-D. Ty jen hledají, kde je co ukryté k snědku a jak se dostat za mnou ven :)) Určitě bych vodní plochu nijak nezdobil ;-)