Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hadi spolu

Zdravím všechny.Chtěl bych se zeptat na Váš názor ohledně 'ubytování'dvou hadů v jednom terárku. Chovám malého hroznýše královského (cca 70cm,7měsíců) a chtěl bych si pořídit A.dumerilli. Bohužel nemám zatím dost místa, tak mě napadlo dát je spolu (terárko 100x60x60). Bylo by to tak na 2-3 týdny. Co vy na to? Je to blbost nebo by to nemusel být tak velký problém. Dík za názory

Nejdřív bych pořídil nové terárko a pak až nového hada. 2-3 týdny by podle mě neměl být problém, vydrželo by to v pohodě, ale stejně by se měla dodržet karanténa u nového hada atd. Riskuješ např. zbytečné nakažení parazity. Jo a pokud je tvou jedinou zkušeností s teraristikou pár měsíců s mládětem B. constrictor, tak bych se do A. dumerili asi nepouštěl ;-)