Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Vyroba terarii z obs desek a doplnků ze dřeva

Ahoj vim ž to je spiš do inzerce ale tam by to asi nemělo vyznam tak k věci chtěl jsem vam nabidnout vyrobu terarii z obs desek,skřiněk a ruzných doplnků na miru muj tata j truhlař tak kdyby někdo měj zajem tak se ozvěte na
tel:777115642
nebo na email:snake323@seznam.cz
bdlíme kousem od Ústí nad labem
tak kdo by ěl zajm taks ozvětě

Nabídky a poptávky patří do inzerce (Kurt)

No tusim, ze v diskuzi o topnych kabelech nikdo topne kabely nenabizel, takze je to trosku rozdil.
Ocividne to nikomu jinemu nez mne nevadi, takze to prestavam resit...koneckoncu, az budu neco inzerovat ja, treba se mi taky bude hodit, ze na to muzu mit svoje vlakno a nemusi mi to zapadat v inzerci:):puff: