Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem světlo+potrava

Zdravím,
jak často může agama kočinčinská holátka? Odmítá úplně všechno - cvrčky, červíky, banány, ale jakmile vidí holátko, tak ho zblajzne.

Ještě jeden dotaz, jaké ověstlení je do terárek nejlepší? Žárovky, nebo zářivky? a jaký procentuální podíl by mělo mít UVA a UVB právě pro agamy?

Děkuju
S pozdravem
MK

Já osobně holátka dávám jen 1x týdně, myslím, že ty 4 do měsíce jsou tak ideální. A co se týče toho osvětlení, já nijak žárovkám, které mají jen na krabičce přídavek REPT, moc nevěřím. Nic nenahradí pravé slunce! :)) A copak, že odmítá cvrčky, zkoušela si ještě šváby? Jinak zkus dodat více vitamínů a různých přípravků, které zvyšují chuť, myslím, že i obyčejný NutriMix REP zvyšuje lehce chuť! ;-) Ahojky :))