Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hadi a vitaminy?

Má dosavadní zkušenost se týká jen chamíků, kde jsou vitaminy nezbytné. Hodlám v brzké době ubytovat doma také E.G. jakožto hada do začátku, ale setkal jsem se na webu s lidmi co nějaké vitaminy, minerály doporučovali a druzí zase ne.

Jak toto řešíte Vy? Podáváte nějaké přípravky do vody, nebo nějak jinak? Z mých dosavadních zkušeností znám jen obalovaní cvrčků práškem, u hadů jsem se s nazóry na vitaminy ani ve velké míře nesetkal, ale nechtěl bych to nějak podcenit.

Ahoj, pokud vis od koho mas krmne hlodavce a vis, ze jsou dobre krmeni(trava, ovoce, psi granule a ja nevim co jeste dalsiho za dobroty) tak bych vitaminy ani nedaval.Mysky uz budou samy o sobe vitaminova bomba.)
Ale pro lepsi pocit muzes dat jednou za mesic do vody kapku nejakych tekutych vitaminu, napr co se prodavaj pro zelvy..Urcite tim nic nezkazis.
Btw. jednim za takovych "primarnich" ukazatelu zdravi hada jsou jeho svlecky...Pokud se bude svlekat v celku, pekne, tak bych vitaminy ani neresil, at potom naopak nemusis hrotit problemy z predavkovani nebo tak:)
chovu zdar