Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Končíme...

Pro nemoc a stáří utracený pes, 3 kg, zabalený do plátěného pytliku, pohřbený v cca 0,5 m na zahradě. Za jak dlouho se asi rozloží?
Sorry, vím že kafilerka, ale po 15ti letech soužití...
No a i smrt patří k chovu, že.

To xixi: jak to myslíš, že se o něj postarají na veterině:?::-/ Že půjdou každého mrtvého pejska zahrabat? To si nemyslím, asi před 9 lety, jsem šla s kámoškou kolem veteriny večer a vzadu za budovou měli nachystané v igelitovém pytli 2 mrtvé psy, a že by je šli zahrabat, to myslím , že ne..
A přitom mě taky zemřěl pejsek v říjnu, ale nemohla bych ho dát po smrti tak jenom veterináři, musela jsem se o něj postarat do konce a tak je taky na naši zahradě a jsem moc ráda, že je tak blízko a hlavně že vím jak s ním bylo naloženo, u veterináře bych nevěděla co by s ním udělali:-(

No já vím jak dopadnou. Ale co se dá dělat, když ho nemáš kam dát. My sme našeho hafana museli nechat utratit - selhali mu ledviny. Ale už byl starý (13+-), takže se dalo čekat, že umře. A když mu dával injekci tak nám nabídl, že si ho tam nechají. Oni je pak spálí...

Do kafilérky bych svého psa nikdy nedal(!) A taky jsem nedal.. je pro mě důležité zajistit mu důstojný odchod a místo odpočinku na pěkném místě. Stojí to sice dost úsilí a slz, možná je to i protizákonné, ale stojí mi to za to a zákon mi do toho nemá co mluvit. Zbavit se takto své starosti/povinnosti se mi nelíbí.