Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmení 2 regiusek společně

Nazdárek. Chtěl jsem se zeptat. Mám v terárku 2 regiusky a chtěl jsem se zeptat, jestli by bylo možný je nakrmit společně. Nechávám jim teďka půst. Naposledy před 3 týdny každá 2 střední myšky. Zatím jsem na doporučení krmil zvlášť, ale chtěl bych si to malinko zjednoduši ( jít na půdu, oprášit terárko a pak ho tam zase odnést ) a nakrmit najednou. Myslíte že by se mohlo stát že by po sobě regiusky šli? Děkuji za radu

Regiusky po sobě jen tak nepůjdou. Mohlo by se spíš stát, že při lovení kořisti omotá druhou a bude ji škrtit s potkanem. Vím o jednom samci tmavky, co takhle padl. Jinak že by útočili na sebe, to těžko. Každopádně není problém jednu vyndat, druhou nakrmit a vyměnit. Nebo kup za 130,- plastový box v Intersparu a v tom krm. Nemusíš chodit nic oprašovat. :-)

Jo to chápu, užovky bejvaj nenažraný. Ale u takových málo žravých regiusek, aby jim člověk tu myš podržel 5 minut pod čumákem, aby se teda uráčila ji sežrat bych si myslel kdo dřív přijde ten dřív žere. Někdy mě jejich laxnost k přístupu ke krmení opravdu zaráží. Jednou jsem dokonce 4 hodiny čekal na to až ji uloví. Balu se umístil do jednoho rohu terária a prostě jen čekal až se myš ideálně přiblíží, ne aby uděla nějakej pohyb k tomu aby myš ulovil, prostě jen čekal. Teďka už vím, že když to chci trošku urychlit tak naháním myš směrem k hadovi.

Ahoj. Já jsem měl dvě Krajty královské pouze přechodně u sebe. Párkrát jsem je krmil pohromadě a proběhlo to bez problémů. Když byly krajty každá v jinym rohu terária, tak jsem před ně hodil každé jednu myš obě si bez problémů chytly tu " svoji". Ještě přidám fotku. P.[http://img408.imageshack.us/img408/392/pict0018og4. jpg]