Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem clanek v reflexu

Cetl nekdo clanek z reflexu lidi?tyka se naseho problemu o zakazu chovu nekterych zvirat..dost me zarazily nektere inormace o urednicich kteri tam byly odsouzeni za uplatky a ti kteri sedelis tim clovekem v kancelari ted pripravuji tenhle skvely zakon...ZAJIMA ME pokud ten clanek nekdo cetl at mi rekne co si o tom mysli

Je jasný, že pokud některý úředník na min. živ. prostředí byl odsouzen za korupci (tak jen jako jednotlivec), a pak tam museli zůstat nějací jeho kolegové. Co je na tom nepochopitelnýho?
V korupci to obecně obvykle chodí tak, že pokud už se něco provalí, pak se obvykle najde jen nějaký obětní beránek, a ostatní o ničem nevědí. Jsem přesvědčen, že jsme možná nejzkorumpovatelnějším národem v EU. Takže se není čemu divit. Bohužel :.(.
PS: Jinak článek je k dohledání i na ofic. stránkách REFLEXu.