Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pavouk

V sobotu se mi objevil za oknem velký křižák obecný který zřejmě v pohodě přežil zimu a začal tkát pavučinu přes půl okna.Nyní tam sedí a čeká na hmyz.Tak se ptám,je tohle normální chování v únoru?

Jééé,tak to u nás je to pravej opak,všechny pavoučky musím pěkně nosit na balkon,jen ty menší do kytek,protože u nás má každý "otevřené dveře".Dokonce jednoho(B.Vagans)chovám.Ale je to sranda když přijdou známí co tuhle "havěť" nemusí...to je pomalu horor...z jedné strany pavouk,z druhé strany had,po kytkách sem tam pavouk a občas pakobylka...:-D:-D:-D

Jééé,super.Nejsem sama kdo má takovou domácnost...lidi už mi říkaj,že nejsem "normální",ale já se jen směju jak jsou omezení a jak mají život hrozně nudný...to se nám stát nemůže...nuda...:x::x::x:

My jsme doma tři a k tomu 9 zvířat(teda v tuto chvíli-každý den se to může změnit:)))a to se fakt člověk nenudí...